Yükleniyor...

FİYATLARIMIZ

Yazılı çeviri fiyatlarımız gönderilen kaynak metnin düzeni, konusu, zorluk seviyesi, çeviri için verilen süre, proje boyutu vs. gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Kesin bir fiyat almak için lütfen bizimle irtibata geçerek metin örneği ile birlikte proje/çeviri hakkında detaylı bilgileri de gönderiniz. Sözlü çeviri fiyatları görüşmeye tabidir. Vade ve şartlar, ve şayet yapılacaksa, sözleşme şartları değişebilmekle birlikte, prensip olarak uyguladığımız bazı anahtar koşullar aşağıdadır.

Aksi yazılı olarak anlaşma altına alınmadıkça:
● Biten çeviriler müşteriye, müşterinin talep ettiği formatta e-posta, faks ya da kurye ile teslim edilir. Biten çevirinin bir nüshası gerektiğinde ödemeye esas teşkil edecek delil olması için şirketimiz tarafından da saklanır.
● İtirazlar ve düzeltme talepleri iş tesliminden itibaren 90 gün içerisinde yazılı olarak yapılmalıdır. Bu süreden sonra yapılacak itiraz ve düzeltme talepleri dikkate alınmayacaktır.
● Yukarıda belirtilen 90 günlük süre içerisinde talep edilen düzeltmeler herhangi bir ücret beklenmeksizin yapılacaktır.
● 100.000 karaktere (veya 15.000 kelime) kadar olan tüm çevirilerin ücretleri en geç 30 iş günü içerisinde ödenecektir.
● 100.000 karakteri ya da 45.000 kelimeyi aşan büyük projelerde ödeme koşulları karşılıklı görüşme sonucunda neticelendirilecektir.
● Teslim tarihinden itibaren 90 takvim günü içerisinde ödenmeyen faturalarla ilgili olarak yasal işlem başlatılır.
● Fiyatlandırmada, kaynak metin üzerinden satır sayısı (her satır boşluk hariç, 55 karakterden oluşmaktadır) veya kelime sayısı esas alınır.
● Kelime veya karakter sayımı, Microsoft kelime işlem programından sözcük veya karakter sayımı komutuyla yapılır.
● Burada belirtilmeyen tüm konularda genel iş ahlakı ve çalışma prensipleri uygulanacaktır

Skopos Çeviri Hizmetleri olarak, çevirinin teslimatından sonra, çevirinin kalitesi hakkında size 3 aylık bir kalite garantisi sunmaktayız. Bu süre içerisinde, yanlışlığı ispatlanan çevirilerde, çeviri ücretinin tamamını iade etmeye hazırız. Sizler ile uzun yıllar sürecek olumlu bir işbirliği kurmayı hedeflediğimiz için, kaliteli hizmetlerimizi çok uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktayız.