Loading...

HAKKIMIZDA

Skopos Çeviri Hizmetleri, çok başarılı iki şirketin güçlerinin, sermayelerinin ve vizyonlarının füzyonu ile, yepyeni, çok güçlü, yüksek kalite kriterlerine hitap eden, uzun yıllar yurtdışında bulunmuş, dil konusunda uzman bir çekirdek kadro tarafından kurulmuştur.

Skopos Çeviri Hizmetleri'nin ana hedeflerinden biri, yurtdışı ve yurtiçinde bulunan saygın kuruluşlara en yüksek kalite standartlarında çeviri hizmetleri sunmaktır.

Dil yetilerini kanıtlanmış olan kadromuz ve mükemmel teknik verimliliğimiz ile müşterilerimiz için çeviri bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline gelmemizin yanı sıra; alt yapı çalışmalarına verdiğimiz önem, verimliliği sürekli olarak artırmaya, bu bağlamda teknolojiyi en verimli biçimde kullanmaya özen gösteren anlayışımızla müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı birincil amaç olarak görüyoruz.

Bir projede çevirinin kalitesi doğru çevirmenin seçilmesine bağlıdır. Skopos Çeviri Hizmetleri, proje öncesi yapılacak çeviri dikkatlice incelenerek, her bir proje için o projenin niteliğine uygun ve bu alanda uzman bir çevirmen kadrosu görevlendirir. Kadromuzdaki profesyonel çevirmenler arasında yabancı uyruklular, çifte vatandaşlar, mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, eczacı, öğretim üyeleri, ekonomist, bankacı, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b. gibi çok değişik alanlarda, branşlarında uzman kişiler ve profesyonel çevirmenler bulunmaktadır.

Skopos Çeviri Hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde karşılık vermeyi ilke edindik. Bu çerçevede bir çeviride uyulması gereken kriterlerin belirlenmesinde, çevirinin görünüş ve formatının oluşturulmasında ve çevirinin bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm faktörlerin belirlenmesinde, müşterilerimizle birlikte çalışmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz. Çeviri öncesinde, çeviri esnasında ve çeviri sonrasında müşteri ile daima iletişimde olup, müşterimizi çeviri sürecinden haberdar ederiz.

Zamandan tasarruf sağlamak ve maliyetleri düşürmek için bir proje kapsamında, bir projeden diğerine çevirilerinizin hem doğru hem de tutarlı olmalarını sağlamak için teknolojiden tam anlamıyla yararlanıyoruz.

Skopos Çeviri hizmetleri, Trados veya Transit sistemi ile çevirilerde müşterisine maliyet ve zamandan yüzde 50'ye varan tasarruf sağlamaktadır.

Büyük, küçük proje ayrımı gözetmeden her çeviriyi aynı titizlikle ele alırız. Projelerini zamanında teslim etmeyi ilke edinen Skopos olarak, zamanında teslim edemeyeceğimiz bir işi almayız.

Müşterilerimizin ticari sırları ve her türlü bilgileri kesinlikle gizli tutulur.