Yükleniyor...

WEB HİZMETLERİ

Bir Web Sitesi İle...
● Yılın 365 günü 24 saat açık sanal bir hizmet biriminiz olur.
● Değişik yerlerde olan birimleriniz, bayileriniz ve müşterileriniz ile olan bağlantılarınız hızlanır maliyeti düşer. (Telefon ve faks giderlerinin yerinin büyük ölçüde e-mail alır.)
● Ürünlerinizi ve hizmetlerinizin tanıtımını, son kullanıcıya eşdeğer diğer tanıtım araçlarına göre çok ucuz maliyet ile ulaştırabilirsiniz.
● İyi bir web sitesi ile, rakiplerinizle aranızda vizyon farkı oluşur.
● Web sitesi üzerinden son kullanıcıya ürün ve servislerinizi aktif olarak pazarlamasını yapabilirsiniz.
● Sitenize koyacağınız formlar ile son kullanıcı ve müşterilerinizle aranızda direk teması (anket, dilek kutusu vb...) çok kolay ve ucuz olarak sağlayabilirsiniz.

Neden Mükemmel Dizayn Yeterli Değildir?
SKOPOS DESIGN şirketiniz için güçlü bir satış ortamı yaratabilir. Sizin için en uygun stili bulacak, ve markanız için profesyonel görünümlü ve kullanışlı bir arayüz oluşturacağız. Ancak, görsel zenginlik yeterli değil. Daha etkin olabilmek adına, sitenizin akıcı ve etkileyici bir dizayna sahip olması gerekmektedir. Kısaca:
● Hızlı açılan sayfalar
● Ziyaretçiyi yormayan efektler
● Alt sayfalar arası görsel uyumluluk
● Hatasız HTML kodlama
● Kolay anlaşılabilir navigasyon
● Anlam yüklü grafikler

Biz Ne Öneriyoruz?
Temiz ve sade bir görünüm. Hızlı açılan sayfalar. Kolay ve anlaşılır bir menü yapısı. Evet, belki de en önemli özellik sitenizin kulanışlılığıdır. Stil elbette önemli. Etkileme, markalaşma ve mesaj da öyle. Ama, etkin bir web dizayn, ilk olarak kullanıcıların isteklerini ön planda tutmalıdır. Tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi...

İlk olarak web siteniz , şirketiniz ve özellikle sektörünüz hakkında geniş bilgi toplamak ve bunları değerlendirmek gerekir. Bu değerlendirmeden ve web sitesinde şirket adına sunulacakları belirledikten sonra bunu göz zevkine uygun bir şekilde, hızlı ve rahat bir kullanımla sunmak bizim işimiz ve biz bu konuda çok iddialıyız.

Web sitesi şirketinizi en iyi şekilde tanıtmalı ve duruşuyla onu temsil etmelidir. Bunun için karşılıklı yapacağımız görüşmeler ve fikir alışverişleri çok etkili olacaktır.
Daha fazla ertelemeyin!

Zaman çok hızlı geçiyor. Özellikle internet her geçen gün daha da artan bir ivmeyle büyüyor. Artık daha fazla ertelemeyin. Rakipleriniz ertelemiyor. Bizimle irtibata geçmek ve web projenizin startını vermek için buraya tıklayarak e-posta gönderebilirsiniz....